міноборони 5.ua

ГПУ звинувачує посадовця Міноборони у заниженні оцінки майна на 57 млн грн

  У перевищені службових повноважень звинувачує Генеральна прокуратура заступника директора Державного департаменту Міноборони.

  Обвинувальний акт щодо посадовця уже направили до суду. Слідчі встановили: службовець підписав звіти про оцінку майна, достовірно знаючи, що зазначена в них вартість занижена -  на 57 мільйонів гривень. Саме на таку суму зазнало збитків Міністерство оборони. Відтак у відомстві вимагають від посадовця відшкодування.

  Нагадаємо, раніше ГПУ говорила про те, що троє колишніх заступників голів Київської, Харківської і Черкаської областей сприяли бізнесмену-втікачу Сергію Курченку у заволодінні значними обсягами скрапленого газу за заниженими цінами.  

  "Як встановлено досудовим розслідуванням, зазначені високопосадовці протягом 2010 року – лютого 2014 року сприяли групі осіб під керівництвом С.Курченка у протиправному заволодінні значними обсягами належного ПАТ "Укргазвидобування" та ПАТ "Укрнафта" скрапленого газу шляхом його придбання на спеціалізованих аукціонах за нижчими від ринкових цінами, визначеними виключно для випадків реалізації скрапленого газу для потреб населення, хоча насправді здійснювалась подальша його реалізація комерційним структурам через мережу підконтрольних підприємств і в результаті отримано злочинний прибуток", - йдеться у повідомленні ГПУ.

  Попередній матеріал
  Італійські прикордонники врятували понад тисячу мігрантів у Середземному морі
  Наступний матеріал
  Стрілянина в Мукачевому: постраждали 9 осіб, в тому числі 3 перехожих – ОДА
  Теги:
  Loading...