5.ua

ГПУ заперечує заяви Філатова про обшуки в його приміщеннях

  Правоохоронці зазначили, що не можуть здійснювати обшуки у народного депутата Бориса Філатова без відповідної згоди Верховної Ради України.

  Про це під час спільної заяви СБУ та ГПУ щодо проведення операції у Дніпропетровську сказав прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко.

  "Відповідно до закону про статус народного депутата України, службові приміщення та приватне житло народного депутата України не може бути обшукано без згоди Верховної Ради. Генеральна прокуратура і СБУ закони знають", - сказав він.

  Зі слів Куценка, те приміщення, що нардеп Філатов називає своєю приймальнею, таким не є.

  "Щоб приміщення називати приймальнею народного депутата України, повинна бути угода офіційна між народним депутатом України і організацією, де він це приміщення орендує. Якщо людина просто на двері повісила вивіску "приймальня народного депутата України", то це не є перешкодою для правоохоронців туди зайти, якщо немає документального підтвердження", - наголосив представник ГПУ. 

  Зазначимо, що народний депутат Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook сьогодні повідомив про те, що в його приймальній і в домашньому помешканні проводяться обшуки. 

  Попередній матеріал
  День у зоні АТО минув без порушень Мінських домовленостей – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Четверо українців стали жертвами авіакатастрофи в Єгипті - МЗС
  Теги:
  Loading...