Тімонькін 5.ua

ГПУ попросила Німеччину про видачу Тімонькіна

  Генеральна прокуратура України направила запит до Німеччини про видачу колишнього члена наглядової ради ПАТ "Брокбізнесбанк" Бориса Тимонькіна.

  Про це повідомляє Інтерфакс-Україна".

  Нагадаємо, Тімонькіна 14 червня 2015 року затримали в місті Коттбус, а 27 червня відмовили йому в заміні запобіжного заходу.

  За словами заступника генпрокурора Віталія Каська, Тимонькіна розшукують у зв'язку з розслідуванням Генеральною прокуратурою кримінального провадження, в рамках якого його підозрюють у вчиненні спільно з Сергієм Курченком низки тяжких та особливо тяжких злочинів.

  "Відповідно до вимог Європейської конвенції про видачу правопорушників Німеччина та Україна зобов'язані видавати одна одній усіх осіб, які переслідуються правоохоронними органами за вчинення кримінальних правопорушень", - йдеться в повідомленні.

  У разі якщо провину Тимонькіна та Курченка буде доведено в суді, зазначають у відомстві, на них чекає тюремне ув'язнення терміном до 15 років і конфіскація майна.

  "Тимонькін та Курченко підозрюються в участі у злочинній організації, незаконному заволодінні майном ПАТ "Брокбізнесбанк", АБ "Укргазбанк" і ПАТ "Аграрний фонд" в особливо великих розмірах на загальну суму 4,7 млрд грн, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та службовому підробленні", - пояснив заступник генпрокурора.

  Попередній матеріал
  Внаслідок низки терактів у Багдаді загинуло щонайменше 35 осіб
  Наступний матеріал
  У Ріо-де-Жанейро відбулася акція проти будівництва у межах Олімпійських ігор-2016