фото uacrisis.org

ГПУ: під час обшуків в УЦОЯО вилучили $130 тис. і компрометуюче листування

  Водночас у генпрокуратурі зазначили, що розслідування кіберзлочинів потребує проведення спеціальних експертиз.

  Під час обшуків в Українському центрі оцінювання якості освіти та у помешканнях окремих його керівників правоохоронці вилучили $130 тис., комп'ютери і компрометуюче листування.

  Про це на брифінгу розповів заступник Генерального прокурора України Олег Заліско, передає "Укрінформ".

  "За результатами проведених обшуків як в самому Центрі, так і за місцем проживання окремих службових осіб виявлено комп'ютерну техніку, з якої, як вважає орган досудового розслідування проводилося втручання у систему, грошові кошти у розмірі 130 тисяч доларів США, певне листування, яке дає підставу органу досудового розслідування підозрювати окремих осіб у вчиненні конкретних корупційних кримінальних правопорушень", - сказав Заліско.

  Водночас він наголосив, що розслідування кіберзлочинів потребує проведення спеціальних експертиз.

  "Злочин по своїй суті є доволі складним, оскільки ми маємо факт зловживання службовим становищем шляхом вчинення кіберзлочинів, що потребує проведення відповідних експертиз з метою встановлення способу та форм втручання у систему", - заявив заступник генпрокурора.

  Нагадаємо, 21 липня, у генпрокуратурі заявили, що спільно з МВС і СБУ проводять слідчі дії стосовно керівників УЦОЯО. Про це повідомив очільник ГПУ Віктор Шокін, зазначивши, що керівництво цього центру зловживало своїм службовим становищем і скоїло низку тяжких злочинів.

  Додамо, що органами МВС було вручено повістки на допит всім керівникам УЦОЯО у рамках розслідування справи про незаконне втручання в єдину систему оцінювання якості освіти.

  Попередній матеріал
  Криза в коаліції та нові кадри: Юрій Луценко на "5 каналі"
  Наступний матеріал
  Сьогодні "Укртранснафта" має обрати нового голову правління – Яценюк
  Теги: