INTV.ua

ГПУ оскаржить виправдувальний вирок екс-ректору Мельнику

  Генеральна прокуратура категорично не згодна із "завідомо недостовірними" висновками суду щодо справи Петра Мельника, у зв'язку з цим невідкладно готується апеляційна скарга.

  8 липня Ірпінський міський суд виніс виправдувальний вирок колишньому ректору податкового університету Петру Мельнику, якого звинувачували у хабарництві. Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури, державне обвинувачення представило суду "достатньо обґрунтовані, одержані у законний спосіб докази вини Мельника у вчиненні злочинів". Прокурори орієнтували суд на ухвалення обвинувального вироку та призначення покарання у виді позбавлення волі строком на 9 років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати відповідні посади строком на 3 роки.

  У ГПУ твердять, що усупереч встановленим фактичним обставинам справи, які сторона обвинувачення вважала об’єктивно доведеними, суд дійшов висновку про недоведеність вини обвинуваченого та ухвалив виправдувальний вирок.

  Генпрокуратура категорично не згодна з цим рішенням. Наразі готується апеляційна скарга.

  Нагадаємо, Петра Мельника затримали "на гарячому" 27 липня 2013 року. Згодом у серпні Печерський райсуд посадив Мельника під домашній арешт з електронним браслетом. Уже невдовзі чоловік утік, скинувши браслет. Його оголосили у міжнародний розшук. Затримали Мельника, коли той повернувся з Лондона до Києва. 

  Попередній матеріал
  У ВР домовилися, що блоки не братимуть участі у місцевих виборах
  Наступний матеріал
  Згуладзе може очолити Національну поліцію – Аваков
  Теги:
  Loading...