Фото novayagazeta.ru

ГПУ оскаржує рішення суду стосовно домашнього арешту Корбана

  Генеральна прокуратура внесла апеляційну скаргу на рішення суду щодо обрання Геннадію Корбану запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

  У відомстві вважають, що обраний слідчим суддею запобіжний захід не відповідає заявленим ризикам, повідомляє прес-служба ГПУ.

  "9 листопада 2015 року Генеральною прокуратурою України до Апеляційного суду м. Києва внесено апеляційну скаргу на рішення слідчого судді Печерського районного суду м. Києва, яким відмовлено у задоволенні клопотання Генеральної прокуратури України про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та застосовано до підозрюваного Г.Корбана запобіжний захід у виді домашнього арешту із застосуванням засобів електронного контролю", - йдеться в повідомленні.

  У ГПУ переконані, що запобіжний захід у вигляді домашнього арешту не забезпечить належну процесуальну поведінку підозрюваного, "враховуючи, що відносно Г.Корбана здійснюється досудове розслідування у вчиненні ряду тяжких та особливо тяжких злочинів, у тому числі вчинених у складі організованої злочинної групи". 

  Як повідомляв 5.ua, Печерський райсуд Києва обрав Корбану запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на два місяці, тобто до 31 грудня.

  Попередній матеріал
  У Донецькій ОДА запроваджують курси української мови
  Наступний матеріал
  Уряд вніс на розгляд ВРУ закон про державний прапор
  Теги:
  Loading...