5.ua

ГПУ не надала доказів фальсифікації результатів ЗНО – голова комітету ВР з питань освіти

Генеральна прокуратура не надала доказів, які б свідчили про фальсифікування результатів зовнішнього оцінювання.

Про це сьогодні, 23 липня, в інтерв’ю "5 каналу" повідомила голова комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

За її словами, заяви про злочини в центрі оцінювання якості є передчасними, оскільки правоохоронці досі не представили факти порушень в Українському центрі оцінювання якості освіти.

"Ми поки що не отримали жодної доказової бази про це у вигляді реально представлених сфальсифікованих результатів. Бо що таке докази розслідування? Це якщо ми маємо чітко названу кількість результатів, де, наприклад, в оригіналі роботи є одна оцінка, а в базі даних – зовсім інша. Отже ми зараз таких доказів іще не маємо", - наголосила Гриневич. 

Нагадаємо, у рамках розпочатого Генеральною прокуратурою кримінального провадження спільною групою Служби безпеки, Генпрокуратури та міліції проведено низку обшуків у приміщеннях Центру та помешканнях посадовців. Службою безпеки України виявлено та припинено несанкціоновану зміну посадовцями Українського центру оцінювання якості освіти МОН України інформації у "Реєстрі осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання".

Попередній матеріал
Генпрокуратура стверджує, що зміни до результатів оцінювання знань вніс програміст – Гриневич
Наступний матеріал
ООН проконсультує уряд України щодо реформування енергетики, інфраструктури та екології
Теги:
Loading...