mediabusiness.com.ua

Головред газети "Вєсті" Гужва повертається до України

  До Києва повертається колишній керівник медіахолдингу "Вєсті Україна", Ігор Гужва, якого підозрюють в ухилянні від сплати податків на 18 мільйонів гривень.

  Про це Гужва сам написав у Facebook. Заявив, що сьогодні о 16:00 прибуває до столиці й отримає повідомлення про підозру. Екс-видавець додав, що не переховується від слідства.

  Як відомо, нещодавно Ігор Гужва покинув посаду головного редактора "Вєстєй" та покинув територію країни. Напередодні з'явилася інформація, про те, що Ігоря Гужву оголосили у розшук. Це "5 каналу" підтвердили у правоохоронних органах. Інформація про те, що Ігор Гужва залишив медіахолдинг "Вєсті Україна", склавши повноваження головного редактора газети, з'явилася кілька днів тому. Згодом її підтвердили і в самому холдингу.

  Торік у травні під час обшуку в офісі компанії "Вєсті Мас-Медіа" працівники податкової міліції знайшли півтора мільйона готівкою. 18 червня цього року стало відомо, що слідчий відділ Головного управління СБУ у Києві та Київській області веде досудове розслідування щодо видання Вєсті-Репортер у кримінальному провадженні за статтею посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

  Нагадаємо, в Києві регулярно проходять акції проти розповсюдження газети "Вєсті" – активісти вважають її заангажованою та тенденційною.

  Попередній матеріал
  Україна планує надати Криму статус національно-територіальної автономії - Порошенко
  Наступний матеріал
  Amnesty International: звинувачення проти Сенцова і Кольченка мають бути зняті