bbc.com

Голова Національної поліції прокоментувала звільнення патрульного за зневажливий пост про Героїв Небесної Сотні

  Ситуацію зі звільненням поліцейського Олексія Савкіна прокоментувала в ефірі "5 каналу" голова національної поліції України Хатія Деканоідзе.

  Вона, зокрема, повідомила, що розпочата службова перевірка. Серед іншого, інспектуватимуть морально-етичні якості полісмена.

  "Як глава Національної поліції я повинна залишатися у правовому полі. Так що моїм наказом є службова перевірка. Після перевірки давате розберемося, у чому питання, і після цього вже будуть опубліковані матеріали. Я оприлюдню матеріали. Для мене це все нормально, все прозоро. І питання, яке цікавить людей і суспільство, має бути відкритим. Я буду приймати рішення і вирішувати, що робити, вже після службової перевірки", - заявила Хатія Деканоідзе. 

  Нагадаємо, у п’ятницю інспектора Управління патрульної поліції Києва Олексія Савкіна відсторонили від служби на час проведення перевірки щодо запису в соціальній мережі.

  Скандал довкола Савкіна розгорівся після того, як користувачі соціальних мереж почитали, що поліцейський писав у Twitter під час Революції гідності: "Беркут розженіть цих бомжів, які називають себе українцями" або "Соромно за вас Майдан. Шкода, що ви продажні абсолютно всі. Тому і не домоглися свого. Ми уже з Росією".

  Перефарбувався в патріота Савкін хутко і уже вступивши до лав поліцейських писав, що нова поліція народжена Майданом. Зараз інспектор поліції заявляє, що його старі записи - то Photoshop.

  Попередній матеріал
  СБУ на Чернігівщині затримала ісламіста, який перебував у міжнародному розшуку
  Наступний матеріал
  Сьогодні у зоні АТО найгарячіше було на Донецькому напрямку, бойовики застосовували великокаліберну зброю - штаб