Фото zaxid.net

Голова львівської міліції: Вибухи у місті не пов'язані з подіями у Мукачевому

  Начальник Львівського міського управління міліції Павло Гарасим спростував інформацію про те, що вибухи пов'язані з подіями у Мукачевому.

  "На даний час ми не пов’язуємо ці випадки із ситуацією в Мукачевому. Ми працюємо за даними випадками, перевіряємо та відпрацьовуємо усіх підозрілих осіб", - заявив Гарасим під час брифінгу у Львівській міській раді, повідомляє УНІАН.

  Міський голова Львова Андрій Садовий на запитання, з чим пов’язує міська влада сьогоднішні події у Львові, відповів, що "виключно з війною на сході та спробою ворога дестабілізувати ситуацію". "Сьогодні на сесії виділимо додаткові кошти на функціонування міського центру безпеки. Міліція працює, і я переконаний, що ми дуже швидко знайдемо злочинців, які це зробили", – зазначив Садовий.

  Як повідомляє прес-служба МВС України, за фактами вибухів, що сталися на двох дільничних пунктах міліції у Шевченківському районі Львова 14 липня, відкрито кримінальне провадження за статтею терористичний акт, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

  В результаті вибухів гранат, встановлених з "розтяжками", постраждали лейтенант міліції та жінка-інспектор. Обидва шпиталізовані у тяжкому стані.

  Попередній матеріал
  Львівський бронетанковий завод передав новий "Дозор" на випробування військовим
  Наступний матеріал
  На Одещині СБУ затримала постачальників зброї до регіону
  Теги:
  Loading...