5.ua

Голова люстраційного департаменту Мін'юсту розповіла про свій виклик до ГПУ

Тетяна Козаченко подала заяву слідчому через виклики працівників міністерства до ГПУ щодо можливого тиску з їх боку на суддів Конституційного суду.

Голова департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко під час телемарафону "Україна понад усе"в ефірі "5 каналу" прокоментувала свій сьогоднішній виклик на допит до Генпрокуратури через нібито тиск на суддів Конституційного суду, які засумнівалися у люстраційному законодавстві.

Вона розповіла: "Як стало відомо, за заявою народного депутата Скорика, яка була подана до Генеральної прокуратури, було фактично спрямовано і порушено кримінальне провадження щодо тиску на суддів Конституційного суду у зв’язку з розглядом останніми закону про люстрацію на відповідність Конституції. Стало відомо, що заяву подала третя особа – взагалі третя особа, самих суддів Конституційного суду слідчий не допитував, однак викликав повістками міністра юстиції України, а також народних депутатів Леоніда Ємця, Єгора Соболєва, представників громадської ради при Міністерстві юстиції Карла Волоха і Сергія Іванова з питань щодо можливого тиску з їх боку на суддів Конституційного суду".

Козаченко зазначила: "Вони поки що викликані саме як свідки, причому я – безпосередньо та особа, яка готувала всі документи, всю правову політику, здійснювала координацію між зазначеними особами, але от мене слідчий чомусь не викликав. Але сьогодні я подала відповідну заяву, щоб я обов’язково теж була допитана, як вищеназвані особи".

Як повідомляв 5.ua, 12 листопада до Міністерства юстиції надійшла низка повісток з Генеральної прокуратури.

Попередній матеріал
Росія не підтвердила офіційно реструктуризацію боргу України
Наступний матеріал
Місії ОБСЄ передали докази обстрілів терористами українських міст із "Градів"
Теги:
Loading...