galka.if.ua

Глава МВС визнав, що евакуацію українців з Непалу організували погано, і назвав винних

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков визнає, що Україна не була готова до такої операції, як евакуація українських громадян з Непалу.

  Про це він заявив після відвідання Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки, психологічної служби та Національної гвардії України, де проходять підготовку кадети Патрульної служби МВС, повідомляє "УНІАН".

  "Давайте всіх собак і дурнів в одну купу не ліпити. Кожен відповідає за своє. Система у нас така, що не годиться, і хочу вам сказати чесно: ми не готові були до такого роду операцій. Так, літак двічі зламався, і для того, щоб надалі все було по-іншому, необхідно все поміняти", - зазначив міністр.

  За інформацією видання, відповідаючи на запитання журналістів, хто понесе відповідальність за дану ситуацію, Аваков сказав: "Той, хто цей літак надав, - Міністерство оборони".

  Глава МВС також підкреслив, що в.о. голови ДСНС Зорян Шкіряк також відповість за помилки під час організації евакуації українців з Непалу.

  "Дуже проста річ, Зорян дуже відомий чоловік, у мене до нього немає претензій багато за те, що він зробив, і дай Бог кожному з вас зробити те, що зробив він. Але якщо він зробив помилки, а він їх робить, як звичайна людина, він за них буде відповідати. Це все, що я можу вам сказати", - сказав Аваков.

  Нагадаємо, літак із евакуйованими з Непалу українцями прибуде до Києва сьогодні пізно увечері.

  Попередній матеріал
  Росія за місяць витратила 10% валютних запасів
  Наступний матеріал
  Ситуація в Україні розвивається в напрямі створення замороженого конфлікту – генсек ООН

  Літак із евакуйованими з Непалу українцями прибуде до Києва пізно увечері

  Літак Іл-76, що евакуює українців із Непалу, прямує з Делі до Баку

  Українці в Непалі почали посадку на Іл-76 ДСНС

  МЗС опублікувало фото українців, які чекають літака в непальському аеропорту