ukr-info.in.ua

Глава Меджлісу Рефат Чубаров закликав країни Балтії і Білорусі підтримати блокаду Росії

  Глава Меджлісу також назвав важливим ведення переговорів з активістами громадянського суспільства Білорусі, Латвії, Литви, Естонії про організацію ними подібних акцій на територіях своїх держав

  Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров схвалив громадянську ініціативу в Україні щодо блокування транзиту вантажного транспорту з Росії і закликав активістів країн Балтії і Білорусі підтримати ці дії. Про це Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров написав на своїй сторінці в Facebook

  "Цілком відповідальна позиція громадянського суспільства України у відповідь на повну заборону РФ на транзит товарів з України через свою територію, введену нею з 4 січня 2016 року", - заявив Чубаров. 

  Глава Меджлісу наголосив: "Росія, яка окупувала Крим і розв'язала війну на Сході України, повинна бути повністю ізольована від цивілізованого світу до того часу, поки останній російський солдат не залишить територію незалежної України в її міжнародно визнаних кордонах, включаючи Крим".

  Як повідомляв 5.ua, Меджліс кримськотатарського народу організував успішну товарну, а потім і енергетичну блокаду окупованого Росією Криму. Нагадаємо, блокада вантажного транспорту Російської Федерації почалася в Україні 12 лютого. Її підтримали активісти у Закарпатській, Львівській, Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій, Житомирській, Рівненській та Сумській областях.

  Попередній матеріал
  У Нігерії внаслідок атак терористів "Боко Харам" загинули близько 30 осіб
  Наступний матеріал
  Завтра Кабмін має схвалити рішення щодо ситуації з блокуванням російських фур на території України
  Теги:
  Loading...

  Сумщина долучилася до блокування проїзду російських фур територією України

  Російські фури уже не тільки зупиняють, а й українізовують: Активісти розмалювали вантажівку з РФ

  Волинь слідом за Закарпаттям блокує проїзд російських вантажівок

  Активісти Рівненщини приєдналися до "полювання" на російські фури

  Мінтранс РФ заблокував рух українських вантажівок

  Москаль: Уряд терміново має вирішити, що роботи з транзитними російськими вантажівками, які в'їжджають в Україну з ЄС