5 канал

Гіржов: Світовий конгрес українців потрапив до списку "небажаних організацій" у Росії

Російське суспільство завдяки медіа надміру зомбоване і агресивно налаштоване проти українських громадян.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомив голова української діаспори в Росії Віктор Гіржов.

"Російське суспільство завдяки медіа, ЗМІ наскільки зомбоване, наскільки агресивно налаштоване, наскільки там поставлена пропаганда, дезінформація, перекручування, виривання з контексту фраз. ... Люди на побутовому рівні, навіть колеги по роботі, стали агресивними", - сказав він.

Гіржов додав: "Для чого це створюється? Для того, щоб утримати владу всередині країні. Донбас, Сирія, завтра буде там, Прибалтика, наприклад, куди його (Путіна - 5.ua) пустять, туди він і буде лізти для того, щоб утримати владу в країні".

Голова української діаспори в Росії також зазначив, що дві світові організації української діаспори потрапили до так званого "списку небажаних організацій" у Росії.

"Наші обидві діаспорні надбудови світові - Світовий конгрес українців і Українська всесвітня координаційна рада потрапили у "стоп-лист" так званий небажаних організацій в Росії. Там ще є інші фонди, некомерційні об'єднання, які працюють на території України і яким закидають, що вони фінансуються з-за кордону", - зауважив він. 

Попередній матеріал
Суд ухвалив рішення ув'язнити капітана затонулого катера "Іволга"
Наступний матеріал
На катері "Іволга" знайшли тіла ще двох загиблих
Теги:
Loading...