Грозовий дощ
Грозовий дощ tsn.ua

Гідрометеоцентр обіцяє Києву грізну грозову ніч

  Український гідрометеорологічний центр прогнозує у Києві та Київській області ввечері 4 вересня та вночі 5 вересня грозу, а місцями - шквали 15-20 м/с.

  Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища попереджає про виникнення небезпеки, пов'язаної з природними явищами, та рекомендує в разі посилення вітру за можливості не виходити на вулицю, повідомляє прес-служба КМДА.

  На сайті КМДА розмістили також основні правила поведінки у разі штормового попередження:

  - у разі сильного вітру всі вікна будинків необхідно щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні;

  - якщо людина опинилася на вулиці, то треба триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев, будівель;

  - у разі сильного вітру, за можливості, краще сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті;

  - загроза зростає поблизу споруджуваних або ремонтних будівель;

  - треба уникати перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також паркування поруч з ними автотранспорту – зірване вітром гілля може становити велику небезпеку;

  - перебуваючи у приміщенні, необхідно знеструмити його та вимкнути газ, прибрати з підвіконь і балконів незакріплені предмети.

  Також у КМДА наголошують, що у разі падіння дерев чи гілок, травмуванні людей тощо потрібно негайно звертатися до екстрених служб за телефонами 101 або 103.

  Нагадаємо, ще вчора, 3 вересня, КМДА рекомендувала столичним школам призупинити навчання у зв'язку із задимленістю та спекою.

  Попередній матеріал
  Національна поліція діятиме як окремий орган, МВС здійснюватиме політичну координацію і господарське забезпечення
  Наступний матеріал
  СБУ заблокувала майже 2 млн грн на рахунках ватажка "Оплоту"
  Теги:
  Loading...