Facebook / ВМС ЗС України

"Гетьман Сагайдачний" повернувся після навчань Sea Shield 2015 (фото)

Фрегат "Гетьман Сагайдачний" повернувся до Одеси після багатонаціональних навчань Sea Shield 2015 у західній частині Чорного моря.

Учора, 25 липня, після тижневого перебування біля берегів Румунії флагман українського флоту прибув до Одеси. Про це повідомляє прес-центр командування Військово-морських Сил ЗСУ.

Під час маневрів відпрацьовували взаємодію у складі багатонаціональних тактичних з'єднань кораблів відповідно до стандартів НАТО. Це і тактичне маневрування, і передача вантажів між кораблями на ходу. Також виконували вправи з оборони кораблів від повітряного, надводного противника та субмарин.

"Безпосередньо корабель брав участь у навчаннях у складі тактичної групи кораблів НАТО, причому до нього входили не тільки країни чорноморського басейну, був фрегат від ВМС Голландії, від ВМС Португалії, також ракетний катер від Греції. Всі навчання проходили відповідно до вимог керівних документів НАТО", - розповів командир бригади надводних кораблів ВМС ЗСУ Дмитро Глухов. 

Нагадаємо, у червні цього року флагман ВМСУ відігнав судно Чорноморського флоту Російської Федерації, яке намагалось вести розвідку у напрямку українського кордону.

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Явка на виборах у Чернігові є рекордно низькою – громадський активіст
Наступний матеріал
СБУ викрила корупцію у львівському аеропорті