5 канал

"Геройське село": Із Красного на Прикарпатті пішли захищати Батьківщину в зоні АТО 33 чоловіки

Більшість із них пішли на фронт добровольцями у перші місяці проведення АТО

33 чоловіки із трьох тисяч мешканців села Красна на Прикарпатті нині служать на передовій на Сході країни. Це чисельність цілого взводу. Більшість із них пішли на фронт добровольцями у перші місяці проведення АТО. Не ухилялися у селі й від мобілізації. Після завершення служби у лавах Збройних сил демобілізовані активно допомагають своїм побратимам, які залишилися на передовій. Деталі знає журналіст Галина Гордашко.

Село Красна, що на Прикарпатті, ще за радянських часів здобуло слави "бандерівського". Тутешні воювали за незалежність України у лавах Української галицької армії, УПА та ОУН. А з початком бойових дій на Донбасі з Красної пішов воювати цілий взвод чоловіків.

Василя Бойка мобілізували одразу, як розпочалися бойові дії на Сході країни. Його дружина тоді саме була вагітною. Василь розповідає: служив командиром гарматного розрахунку у 72-й механізованій бригаді. І увесь час, що був на фронті, думав про первістка.

"Та солдатик татів, він тата ждав, дождався з війни. Він теж колись, як виросте, піде служити. Прадідо служив, дідо служив, тато служив, і він піде. І вуйко його там в АТО", – каже Василь.

Василева мати каже: навіть і не думала, щоб відмовити сина від служби: "Він в нас такий, що як він задумав, так і зробив. Захотів піти на Майдан – поїхав, хотів піти туди – ми не могли нічого зробити".

5 канал

Галина Гордашко, Андрій Гаргара, Івано-Франківська обл, "5 канал"

Попередній матеріал
Кількість жертв унаслідок залізничної аварії в Індії зросла до 112 осіб, понад 200 постраждалих
Наступний матеріал
Порошенко: Компроміс між Україною, ЄС і Нідерландами у завершенні ратифікації угоди про асоціацію буде досягнуто
Теги:
Loading...

Штаб АТО: Кількість обстрілів помітно зменшилась, однак бойовики продовжують стріляти з танків

Благодійний ярмарок в НАТО профінансує два українські проекти

На засіданні ПА НАТО презентували доповідь про Україну – учасники закликали країни Альянсу до потужного опору агресії РФ

Парубій на засіданні ПА НАТО: Україна стримує наступ Росії й всі агресивні наміри щодо світу в цілому

Штаб АТО: На Луганському напрямку бойовики застосували зенітну установку

5 канал - трансляція наживо