5 канал

"Геополітика з Андрієм Сусленком": Аналіз світових подій на "5 каналі"

  У суботу, 5 вересня, о 20:10 "5 канал" презентує новий аналітичний проект "Геополітика з Андрієм Сусленком", який щотижня розкриватиме фундаментальні процеси, що відбуваються у світі і впливають на баланс сил на планеті.

  Ведучий проекту – Андрій Сусленко.

  Події, що відбуваються у світі, опосередковано чи напряму, але впливають на все, що відбувається в Україні. Ми щодня чуємо про євроінтеграційні процеси, реформи, про шлях до демократичних та західних цінностей. Відтепер "5 канал" щосуботи аналізуватиме ключові геополітичні події, що, на перший погляд, не мають прямого стосунку до України, але будуть цікаві, корисні та важливі кожному українцю.

  У першому випуску автор та ведучий проекту Андрій Сусленко разом з гостями у студії – експертом Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Наталією Беліцер та старшим радником з питань правового захисту агентства ООН у справах біженців Анною Річ –обговорюватимуть тему "Міграційної кризи в ЄС", зокрема, проаналізують її причини, можливі наслідки та шляхи подолання; окреслять напрямки та маршрути міграції та спробують спрогнозувати, чи не буде ця криза перешкодою для українських туристів, чи посиляться кордони з ЄС та чи віддалить це безвізовий режим?

  Окрім цього, редакція проекту підготувала для глядачів "5-го" ексклюзивні оцінки та думки експертів з різних точок світу, які розкажуть, як реагують на міграційну кризу в Європейському Союзі жителі країн, які є членами ЄС.

  Скайп-включенням в ефірі "5 каналу":

  Кріс Готовскі – професор Університету соціальних та гуманітарних наук, Варшава, Польща.

  Доктор Деметріус Пападеметріу – президент Інституту Міграційної Політики, Брюсель.

  Василь Філіпчук – голова правління Міжнародного Центру Перспективних Досліджень.

  Андрас Фолдас – журналіст видання Index, Угорщина.

  Олександр Голубов – журналіст DW, Бонн, Німеччина.

  Андрій Сусленко, автор та ведучий проекту: "Останні два роки українці живуть у сильному стресі і у надзвичайно напруженому інформаційному просторі. Частіше за все, і це зрозуміло, наша увага направлена лише на події в Україні. Проте я вважаю, що необхідно бачити та розуміти більш широку картину світу. "Геополітика"покаже, як працює політичний світ, та яке місце у ньому займає Україна".

  Дивіться щосуботи о 20:10 аналітичний проект "Геополітика з Андрієм Сусленком" на "5 каналі".

  Прес-служба "5 каналу",

  Контактний телефон: 351-77-20

  Попередній матеріал
  Влада Таджикистану: Заступник міністра оборони керував нападниками, які вбили вісьмох міліціонерів
  Наступний матеріал
  На Донеччині вибори відбудуться в шести громадах – Жебрівський
  Теги:
  Loading...