5.ua

Генпрокурор передав контроль слідства над командою Сакварелідзе Столярчуку

Шокін доручив слідство щодо команди Сакварелідзе і контроль над ним одному прокуророві.

Про це сьогодні, 14 липня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявила заступниця виконавчого директора центру протидії корупції Тетяна Пеклун.

"Генеральний прокурор передав процесуальне керівництво Юрію Столярчуку, це заступник генерального прокурора, який керує слідством. І тепер виходить, що слідство і процесуальне керівництво над слідством – ними буде керувати одна й та ж людина. Тобто це фактично контрольна і ревізійна функція, що концептуально – абсолютно неправильно в правоохоронних органах, оскільки це узурпація того, як ведеться слідство", - підкреслила вона.

Нагадаємо, сьогодні, 14 липня, народний депутат від БПП Мустафа Найєм на своїй сторінці у Facebook  повідомив, що заступник голови Головного слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць, яких зловили на хабарі, і у яких під час обшуку було вилучено в цілому близько 500 тисяч доларів, а також коштовності та зброю, досі не звільнені зі своїх посад. Водночас він зазначив, що ГПУ відкрила справи проти слідчих. 

Попередній матеріал
Верховна Рада ухвалила закон про місцеві вибори
Наступний матеріал
МЗС України: Заборона владою РФ українських організацій – це дискримінація
Теги:
Loading...