Петро Мельник
5.ua

Генпрокуратура завершила досудове розслідування щодо екс-ректора Мельника у справі про хабарництво

  Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно корупційної діяльності колишнього ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника.

  У прес-службі ГПУ повідомляють, що за цією справою також проходять начальник відділу довузівської підготовки і член приймальної комісії. Розслідування проводилося за фактами одержання цими особами за попередньою змовою хабара в сумі 177 тис грн від студентів згаданого університету за сприяння в зарахуванні на п'ятий курс університету бюджетної форми навчання. Зазначається, що кошти були перераховані на надані банківські рахунки підприємства, засновниками якого були родичі зазначеного керівника навчального закладу.

  Наразі матеріали провадження передали адвокатам для ознайомлення, після чого обвинувальний акт направлять до суду.

  Як повідомляв 5.ua, Петра Мельника затримали "на гарячому" 27 липня 2013 року. Згодом у серпні Печерський райсуд посадив Мельника під домашній арешт з електронним браслетом. Уже невдовзі чоловік утік, скинувши браслет. Його оголосили у міжнародний розшук. Затримали Мельника, коли той повернувся з Лондона до Києва. 

  Попередній матеріал
  Конкурсна комісія з обрання антикорупційного прокурора "протягує" двох сумнівних кандидатів – Каленюк
  Наступний матеріал
  Після інциденту зі збитим бомбардувальником може початися геополітичний відступ Росії – експерт