5.ua

Генпрокуратура стверджує, що зміни до результатів оцінювання знань вніс програміст – Гриневич

Генеральна прокуратура вважає, що зміни до результатів оцінювання знань вніс один із представників центру оцінювання якості освіти – програміст.

Про це сьогодні, 23 липня, в інтерв’ю "5 каналу" повідомила голова комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

З її слів, у кожній екзаменаційній системі, зокрема, і за кордоном, є люди, які за родом своєї діяльності мають доступ до даних. "У цьому випадку, ми бачимо, якщо б це сталося, і це справді зробив програміст - як поки що стверджують - один із представників центру, ці точкові десяток змін, я цитую Генпрокуратуру, то в цьому випадку ця людина порушила всі посадові інструкції і, очевидно, що вона буде покараною. І нам важливо, щоб це було виявлено", - зазначила Гриневич.

Утім, водночас вона зауважила, що до таких посад ставляться додаткові запобіжники з виявлення втручання в базу. 

Нагадаємо, у рамках розпочатого Генеральною прокуратурою кримінального провадження спільною групою Служби безпеки, Генпрокуратури та міліції проведено низку обшуків у приміщеннях Центру та помешканнях посадовців. Службою безпеки України виявлено та припинено несанкціоновану зміну посадовцями Українського центру оцінювання якості освіти МОН України інформації у "Реєстрі осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання".

Попередній матеріал
Київрада повернула столиці райради
Наступний матеріал
ГПУ не надала доказів фальсифікації результатів ЗНО – голова комітету ВР з питань освіти
Теги:
Loading...