5.ua

Генпрокуратура спростувала інформацію про інфаркт Корбана

  У Генеральній прокуратурі заявили, що медики не підтвердили інфаркту в Геннадія Корбана.

  Про це в неділю, 1 листопада, під час спільної заяви СБУ та ГПУ щодо проведення операції у Дніпропетровську повідомив слідчий ГПУ Микола Макеєв. Він повідомив, що лікарі двічі проводили огляд Корбана.

  "Хочу зазначити з приводу інформації про те, що нібито пан Корбан пережив інфаркт, пишуть, чи передінфарктний стан. Учора надавали йому медичну допомогу, адвокати викликали швидку, яка перевірила його стан здоров'я. І жоден лікар не підтвердив передінфарктний стан пана Корбана. Після того, як пан Корбан був доставлений в ізолятор тимчасового тримання, йому знову була викликана швидка медична допомога, яка також не підтвердила інформацію, яку зараз активно розповсюджують засоби масової інформації", - сказав слідчий. 

  Нагадаємо, однією зі статей, за якою підозрюють Геннадія Корбана, є створення злочинної організації. Про це сьогодні розповів прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко. 

  Як писав 5.ua, адвокат Геннадія Корбана повідомив, що його підзахисному оголосили підозри за трьома статтями. Його підозрюють, зокрема, у розкраданні коштів з "Фонду оборони країни", викраденні голови Державного земельного агентства Сергія Рудика і секретаря Дніпропетровської міської ради Олександра Величка.

  Попередній матеріал
  Біля грецького острова Самос потонули 11 мігрантів
  Наступний матеріал
  СБУ оприлюднила відео затримання Корбана