tsn.ua

Генпрокуратура оскаржить звільнення Лозінського

Генеральна прокуратура оскаржить рішення суду про застосування умовно-дострокового звільнення щодо колишнього народного депутата Віктора Лозінського

Про це заявив заступник генпрокурора Олег Заліско, повідомляє "Укрінформ".

"Суд першої інстанції підтвердив факт можливості застосування до Лозінського умовно-дострокового звільнення. Прокуратура вказане рішення, ухвалене у четвер і видане на руки в п'ятницю, вивчає. Якщо воно не буде відповідати вимогам закону, то сьогодні-завтра внесемо апеляцію", - сказав Заліско.

Він розповів, що колишній нардеп, перебуваючи в установі відбування покарання, отримував заохочення, що є підставою для застосування щодо нього умовно-дострокового звільнення. У свою чергу прокуратура Київської області оскаржила в суді надання Лозінському заохочень у виправному закладі.

"Виникли підозри стосовно правомірності надання йому заохочень. В цій частині оскаржуємо. Відтак, якщо буде прийнято рішення на нашу користь, то застосування умовно-дострокового звільнення буде визнано незаконним", - додав заступник генпрокурора.

За словами посадовця, згідно з рішенням Бориспільського міськрайсуду, Лозінський має право на умовно-дострокового звільнення вже найближчими днями. Водночас за "законом Савченко" він має право вийти на волю вже наприкінці березня - початку квітня поточного року.

Як повідомляв 5.ua, екс-нардепа Лозінського, який убив людину, випускають з-під варти.

Попередній матеріал
Волонтер-медик Яна Зінкевич потребує допомоги для невідкладної реабілітації в Ізраїлі
Наступний матеріал
"Центренерго" перейшло під керівництво Фонду держмайна
Теги:
Loading...

Екс-нардепа Лозінського, який убив людину, випускають з-під варти

Суд залишив екс-нардепа Лозінського відбувати покарання у колонії

Судді та прокурору, що причетні до звільнення Лозінського, повідомили про підозру

Мати жертви Лозінського просить суд поновити слідство у цій справі