Владислав Куценко 5.ua

Генпрокуратура: Кримінальні провадження щодо Корбана були розпочаті після заяв громадян

Кримінальне провадження щодо злочинного угрупування, у причетності до якого підозрюють Геннадія Корбана, почалося на підставі заяв громадян. Готуючись до затримання, правоохоронці застосовували аудіо та відеоспостереження.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко.

"Почались ці кримінальні провадження на підставі заяв громадян, а не на підставі рапортів правоохоронців. З того моменту, як до нас надійшли заяви потерпілих, розпочалися кримінальні провадження та розпочалися певні оперативні заходи із застосуванням аудіо- та відеоспостереження. Інформація, що до нас надходила, показала, що існує не єдина жертва цього злочинного угрупування. Окрім викрадення людей, ми побачили розкрадання коштів, "кришування" контрабанди, незаконний обіг зброї, викрадення авто і так далі", – зазначив він.

Прокурор також наголосив: "Чому так довго діяли – недовго. Як казав герой однієї класичної кінострічки - "чтоб не спугнуть крупную рыбу". Саме тому проводилась широкомасштабна операція, досліджувались докази, проводилися оперативні заходи, щоб ми когось окремого по окремому факту не взяли. А щоб факти були ґрунтовно досліджені, були комплексні, і ми накрили саме злочинне угрупування".

Як повідомляв 5.ua, затримали політика 31 жовтня у Дніпропетровську під час спецоперації. Йому закидають привласнення коштів та викрадення людей. Прокурори наполягали на тому, аби суд заґратував Корбана на два місяці.

Попередній матеріал
Обама обіцяє, що американський спецназ не воюватиме на передовій у Сирії
Наступний матеріал
Правоохоронці відпустили Корбана і знову його затримали - адвокат
Теги:
Loading...