5.ua

Генінспекція відкрила достатньо кримінальних проваджень проти працівників ГПУ, але можливі витоки інформації – Касько

Генеральною інспекцією відкрито достатньо кримінальних проваджень проти працівників Генпрокуратури, але можливі витоки інформації.

Про це заступник генерального прокурора України Віталій Касько повідомив сьогодні, 7 серпня, в інтерв'ю "5 каналу".

"У нас є достатньо кримінальних проваджень, достатньо на перспективу кримінальних проваджень, які ми розслідуємо. Але вже на сьогоднішній момент з'являються певні перешкоди в роботі цієї Генеральної інспекції, які ми будемо змушені усувати для того, щоб робота була ефективною", - зазначив він.

Зокрема, серед іншого, Касько наголосив на можливості витоку інформації: "Ну, наприклад, на жаль, не забезпечена конфіденційність інформації про ті кримінальні провадження, які ми вносимо до реєстру. Проблема в тому, що будь-хто, хто має доступ до Єдиного реєстру досудових розслідувань, може подивитися, що саме розслідується в Генеральній інспекції. А це, самі розумієте, витік інформації".

Заступник чільника ГПУ додав також, що підрозділ відомства наразі піднімає питання щодо забезпечення конфіденційності інформації перед генеральним прокурором. 

Крім того, сьогодні Віталій Касько зазначив, що йому не відомо, чи порушували проти нього та Давіда Сакварелідзе кримінальне провадження.

Повний текст інтерв’ю з Віталієм Каськом читайте завтра в рубриці ІНТЕРВ'Ю.

Попередній матеріал
У кількох мікрорайонах Києва до ранку 8 серпня не буде води
Наступний матеріал
Венеційська комісія вітала реформу прокуратури і наполегливо рекомендувала ВР її прийняти – Касько
Теги:
Loading...