newspravda.com

ФСБ вивезла до Росії і намагалася завербувати трьох українських рибалок - СБУ

  Співробітники Федеральної служби безпеки Російської Федерації намагались завербувати трьох українців, які рибалили неподалік українсько-російського кордону в Сумській області.

  Три мешканці міста Суми повідомили в обласне управління Служби безпеки України про те, що у серпні на території України поблизу кордону їх незаконно затримав наряд управління прикордонної служби ФСБ РФ по Курській області. Про це сьогодні, 30 серпня, повідомляє прес-центр СБУ. Російські силовики проти волі громадян України перемістили їх через державний кордон та утримували на території Росії протягом трьох діб.

  Сумчани розповіли, що співробітники ФСБ намагались завербувати їх для негласного співробітництва на користь Росії. При цьому застосовувався психологічний тиск, фізичне насилля, лунали погрози, у тому числі щодо ув’язнення у разі відмови.

  Крім того, росіяни намагалися схилити громадян України до дачі завідомо неправдивих свідчень про те, що вони незаконно перетнули держкордону з метою ухиляння від мобілізації до Збройних сил України. Рибалки запевняють: не погодились на вербувальну пропозицію представників ФСБ РФ, після чого їх передали представникам Сумського прикордонного загону ДПС України.

  Нагадаємо, напередодні РФ розірвала угоду з Україною про пряме транспортне сполучення з Кримом.

  Попередній матеріал
  Неприйняття змін до Конституції загрожує Україні великими міжнародними втратами – Винницький
  Наступний матеріал
  Михайло Винницький: Зміни до Конституції – тактичний хід для зміцнення антиросійської коаліції західних держав
  Теги:
  Loading...