facebook.com/navy.ua

Фрегат "Гетьман Сагайдачний" завдяки волонтерам оснащено сучасним навігаційно-радіолокаційним радаром

Фрегат Військово-Морських Сил Збройних Сил України "Гетьман Сагайдачний" завдяки допомозі збоку волонтерського руху "Повернись живим" оснащено сучасним навігаційно-радіолокаційним радаром.

Про це повідомляє прес-центр командування ВМС ЗСУ.

Сьогодні, 4 грудня, особовий склад флагманського корабля українських ВМС продемонстрував можливості станції представникам вітчизняних засобів масової інформації.

"Наявність цього радару на озброєнні значно розширює тактичні можливості корабля, суттєво підвищує рівень виявлення цілей, їх класифікації, а також рівень навігаційної безпеки. Станція, яка досі перебувала на озброєнні, була менш функціональною, і її основним недоліком було те, що вона не взаємодіяла з різними новітніми системами, зокрема, з АІF. Радар може супроводжувати одночасно до 100 цілей на відстані до 96 морських міль", - повідомив журналістам флагманський спеціаліст радіотехнічного озброєння бригади надводних кораблів капітан-лейтенант Сергій Курдюк.

Зазначається, що фрегат "Гетьман Сагайдачний" є вже не першим кораблем українських ВМС, який благодійна організація оснастила сучасним радаром. Станція коштує близько 280 тис. грн.

Нагадаємо, у жовтні "Гетьман Сагайдачний" провів спільні навчання з кораблями НАТО у Чорному морі.

facebook.com/navy.ua
facebook.com/navy.ua

Попередній матеріал
На Донеччині СБУ виявила схрон із 5 кг вибухівки (фото)
Наступний матеріал
Міхеїла Саакашвілі позбавили громадянства Грузії
Теги:
Loading...