Фото plus.google.com

Фіскальна служба оприлюднила свою версію щодо обшуків редакції "Вести"

  Прес-служба Державної фіскальної служби України оприлюднила заяву щодо проведення обшуків в офісах холдингу "Вести".

  У повідомленні зазначено, що у засобах масової інформації поширено дані про нібито блокування працівниками Державної фіскальної служби України діяльності медіа-холдингу "Вести" та протиправне проникнення до приміщень офісу без пред’явлення відповідних документів. Нагадаємо, цю інформацію оприлюднив сам голова скандального холдингу, Ігор Гужва.

  У ДФС запевнили – такі твердження є безпідставними. У службі підтвердили проведення двох обшуків, у тому числі і нежитлового офісного приміщення ТОВ "Вісті Мас-Медіа" на площі Спортивній у місті Києві. Однак за їхніми даними, обшуки здійснюються відповідно до вимог діючого законодавства згідно з ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва про проведення обшуків від 15.06.2015 року, прийнятої за результатами розгляду клопотання слідчого, узгодженого з прокурором.

  "Проведення даної слідчої (розшукової) дії здійснюється в рамках досудового слідства у кримінальному провадженні, розпочатому у квітні 2014 року за фактами ухилення від сплати податків, фіктивного підприємництва та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, службовими особами ТОВ "Вісті Мас-Медіа" за ознаками злочинів, передбачених частиною 3 статті 212, частиною 2 статті 205, частиною 3 статті 209 Кримінального кодексу України", – уточнили у ДФС.

  У службі запевнили: всі дії у вказаному кримінальному провадженні здійснюються у відповідності до вимог діючого кримінального процесуального законодавства під процесуальним керівництвом прокурора. Досудове слідство триває.

  Попередній матеріал
  Рада ухвалила закони на вимогу МВФ про посилення незалежності Нацбанку
  Наступний матеріал
  У США внаслідок стрілянини у афроамериканській церкві загинуло щонайменще дев'ятеро осіб
  Теги:
  Loading...