5.ua

Фесенко отримав листа від так званої "Української повстанської армії", що взяла на себе відповідальність за резонансні вбивства

  Політолог Володимир Фесенко каже, що отримав на електронну пошту лист із заявою українською мовою від якоїсь "Української повстанської армії", в якому вона бере на себе відповідальність за вбивство ряду відомих політиків, в тому числі Калашникова і Бузини.

  Про це Володимир Фесенко написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Отримав на електронну пошту лист із заявою від якоїсь "Української повстанської армії", в якому вона бере на себе відповідальність за вбивство "аниукраїнської наволочі: Чечетова, Пеклушенко, Мельника, Калашнікова, Бузини", -  цитує лист Фесенко.

  Крім того він інформує, що у листі наводиться цікавий факт: "На підтвердження того, що саме наші бійці провели ці вбивства, наводимо факт, невідомий громадськості Калашников був ліквідований зі зброї калібру 7.65х17 і 9х18, сам він також встиг зробити постріл зі своєї зброї ...".

  Політолог зазначає, що найголовніше в цій заяві: "Ми розгортаємо безжальну повстанську боротьбу проти антиукраїнського режиму зрадників і московських холуїв і з цього часу будемо говорити з ними тільки мовою зброї аж до їх повного знищення".

  Фесенко зазначипв у повідомленні: "Ця заява підтверджує мою версію про те, що в якості виконавців вбивства Бузини і Калашникова будуть заявлені радикальні українські націоналісти. Це ще більше зміцнює мої підозри, що за спиною цих людей стоять російські спецслужби (хоча безпосередні виконавці, можливо, про це навіть не підозрюють)".

  він зазначив, що заява також дає підстави підозрювати продовження кампанії вбивств, яка тепер може бути спрямована і проти представників вищого державного керівництва країни. І це можливо означає спробу російських спецслужб відкрити новий фронт (терористичний) проти України - всередині країни з метою дестабілізації внутрішньої ситуації.

  "Навіть якщо ці люди, які вбили Бузину і Калашникова і заявляють про готовність розпочати кампанію терору всередині України, вважають себе "патріотами України", об'єктивно вони діють в інтересах зовнішнього ворога. Сильно підозрюю, що ними можуть маніпулювати "куратори" з того ж ворожого табору", - додав він у своєму повідомленні.

  Попередній матеріал
  Вчора у Катеринівці тривали активні боєзіткнення - Москаль
  Наступний матеріал
  Міноборони витратить 2 млн грн на весняний призов

  Геращенко назвав версії вбивств Бузини та Калашникова

  Міліція знайшла автомобіль, з якого, ймовірно, стріляли у Бузину

  Вбивства Бузини і Калашникова: подробиці гучних злочинів

  У Путіна в плані конференції був лише Калашніков, Бузину туди "додали" по ходу справи – експерт