5.ua

Фараджаллах: В Україні є люди, які поділяють ідеологію терористів - у СБУ про них знають

Експерт закликає українську владу не тільки боротись із наслідками дій терористів, але вивчати їхнє походження та ідеологію.

Головний редактор сайту "Україна по-арабськи" Мохаммад Фараджаллах під час телемарафону "Україна понад усе"в ефірі "5 каналу" прокоментував посилення заходів безпеки в Україні після терактів у Парижі.

На його думку, посилювати заходи безпеки в Україні перед загрозою тероризму потрібно, але при цьому "треба дивитися в корінь: як виникають ці організації, як вони вербують людей". Мохаммад Фараджаллах заявив: "Ми про це попереджали багато разів, писали у статтях і зверненнях. Я особисто, наприклад, про це говорив із представниками української влади про те, що є люди в Україні, які (сповідують – 5.ua) схожу ідеологію. Звичайно, вони не відчувають ворожнечі саме до українського народу чи до самої України, але в ідеології вони уже поділяють багато думок (терористів – 5.ua)".

Експерт запевнив: "Про це в органах знають. Чи є прямий зв’язок між цими людьми і винуватцями терактів у Парижі – це питання до СБУ. Але якщо є – вони повинні вивчати досвід арабських спецслужб, і працювати по-іншому".

Нагадаємо, сьогодні НГУ вивела на вулиці Києва додаткові патрулі на бронетехніці та посилила охорону представництв Франції.

Попередній матеріал
В Україні ліквідували ДАІ, МРЕВ і довідки-рахунки на авто
Наступний матеріал
Антитерористична операція у Франції завершилась, поранено 5 поліцейських
Теги:
Loading...