Донецький університет 5.ua

Евакуйований до Вінниці Донецький університет прийняв студентів з усіх куточків України

2,5 тисячі студентів цього року поповнили лави першокурсників Донецького університету.

До вишу потрапила молодь з усіх куточків України. Навчатися там будуть двоє кримчан та майже 500 молодих людей з Донеччини і Луганщини.

Вперше посвята в студенти відбулася у Вінниці. Саме в цей обласний центр переїхав через тимчасову окупацію донецький виш. Викладачі та студенти зізнаються, що зараз для них нелегкі часи, адже доводиться відновлювати майже всю матеріально-технічну базу.

Свято влаштували напередодні 1 вересня, щоб у день Знань змогли розпочати навчальний процес. "Нам сьогодні безумовно важче, ніж тоді коли ми були у Донецьку і був повністю відпрацьований механізм, але мені приємно, що сьогодні до лав ДонНУ приєдналася дуже велика армія студентства", - заявив ректор ДонНУ Роман Гринюк.

Нагадаємо, у липні Рада звільнила від мобілізації науковців, студентів та викладачів. Призову не підлягають наукові й науково-педагогічні працівники, які мають вчене звання та/або науковий ступінь і працюють у вузах, наукових установах та в організаціях за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.

Попередній матеріал
Заступник Авакова отримав осколкові поранення біля парламенту
Наступний матеріал
Усі поранені в сутичках біля парламенту отримають матеріальну допомогу – прем'єр
Теги:
Loading...