INTV.ua

Екс-ректор Мельник отримав від студентів хабарів на загальну суму 63 тис. грн - МВС

  Колишньому ректору Національного університету державної податкової служби України оголошено про підозру у хабарництві та зловживанні службовим становищем. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

  Про це повідомляє прес-служба МВС України.

  "28 травня Петру Мельнику було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів передбачених ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2,3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначили в міліції, у період з березня 2010 по квітень 2013 року Мельник, перебуваючи на посаді ректора податкового університету, одержав від студентів хабарів на загальну суму 63 тис. грн.

  Правоохоронці встановили, що для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра студенти перерахували кошти під виглядом "благодійних внесків" на вказані Мельником реквізити.

  "Бажаючих навчатися на п'ятому курсі та отримати ступінь магістра (спеціаліста) він особисто запрошував на прийом і пропонував "допомогти" студентам у подальшому навчанні. У випадку їх згоди Мельник передавав студентам листи з реквізитами для перерахування коштів на поточні рахунки підконтрольної йому юридичної особи - Ірпінської фінансово-юридичної академії", - розповіли в міліції.

  У подальшому кошти, які надходили, як безповоротна фінансова допомога, перераховувалися на інші підприємства, у тому числі таким, що мають ознаки фіктивності. При цьому "благодійні внески" з академії на потреби податкового університету не використовувалися.

  В прес-службі також зазначили, що слідчі дії у справі Мельника наразі продовжуються.

  Попередній матеріал
  Amnesty International: Засекречення втрат - спроба Путіна приховати війська на Донбасі
  Наступний матеріал
  Через спеку в Індії лише за останню добу загинуло близько 500 осіб

  Екс-ректор Мельник потрапив у ДТП на Київщині

  Ректора-хабарника Мельника можуть поновити на посаді

  Відбулось засідання суду у справі екс-ректора Мельника

  Ректор-хабарник Мельник хоче стати міським головою