фото Телекритика

Екс-редактору "Вєстєй" призначили заставу у 13 разів меншу, ніж просила прокуратура

  Ігоря Гужву підозрюють в ухиленні від сплати податків на суму 17,8 млн грн. – тож прокуратура просила призначити саме таку суму застави.

  Сьогодні, 4 серпня, Шевченківський районний суд міста Києва обрав для колишнього головного редактора газети "Вєсті" й екс-керівника однойменного медіахолдингу Ігоря Гужви запобіжний захід у вигляді застави розміром 850 мінімальних заробітних плат, передає "Телекритика". Таким чином сума застави склала 1 млн 35 тис. 300 грн – і це при тому, що чоловіка підозрюють в ухиленні від сплати податків на суму 17,8 млн грн.

  На цій підставі обвинувачення клопотало про заставу в розмірі майже 17,8 млн грн., однак суддя зменшив суму, врахувавши дані про "позитивні характеристики" підозрюваного, про його соціальні та сімейні зв'язки, про те, що він не має судимостей, має постійну роботу, має неповнолітню дитину. Тепер Ігор Гужва або інша фізична особа за нього мають сплатити заставу протягом п'яти днів на рахунок Шевченківського райсуду.

  За рішенням суду, Гужва не має права відлучатися з Києва, зобов'язаний повідомляти про свої пересування та про зміну місця роботи слідчих, а також здати правоохоронцям свої паспорти. Ці обмеження для підозрюваного встановлені на термін двох місяців – до 1 жовтня 2015 року.

  За даними "Телекритики", Гужва вважає таке рішення суду своєю перемогою над українською владою: "Повністю обмежити мою свободу шляхом вимоги безмежного задатку, владі не вдалося. Тому це часткова перемога. Завдяки позиції суду план влади було зірвано".

   

  Попередній матеріал
  Кількість мігрантів у Німеччині зросла до 20% населення
  Наступний матеріал
  Експерт з енергетики: Проблема України не у вугіллі, а в грошах
  Теги:
  Loading...