Експертна група представила попередній проект Концепції інформаційної безпеки

  Експертна група при Міністерстві інформаційної політики представила попередній проект Концепції інформаційної безпеки. У ньому визначена стратегія розвитку українського медіа-простору.

  А також прописані засоби його захисту в умовах російської інформаційної агресії. Розробка Концепції була передбачена коаліційною угодою. За кілька днів вона з'явиться на сайті Міністерства інформаційної політики для загального ознайомлення. Оскільки, документ є лише проектом, експерти закликають людей долучатися до його вдосконалення та надсилати власні пропозиції. У липні-серпні документ обговорюватимуть на круглих столах в регіонах України. А вже у вересні планують винести узгоджений варіант на затвердження парламенту.

  "Концепція – це лише основа. Це як брати Конституцію, як преамбула. Це вступ до стратегічної білої книги, набору документів, які мають передбачати куди рухатися в стресових і не стресових ситуаціях. Без концепції ми рухатися далі не можемо. Вона є базою і основою, в ній визначається термінологія, функції державних органів влади і так далі. Зрозуміло, що треба рухатися далі, і нормативно, тобто створюючи документи і фактично, в реальному житті. Тобто, управляючи тими чи іншими ситуаціями", - зазначив заступник міністра інформаційної політики України Артем Біденко.

  Попередній матеріал
  Кількість загиблих унаслідок падіння військового літака в Індонезії зросла до 43 осіб
  Наступний матеріал
  Дрон "Дніпра-1" виявив базу терористів поблизу лінії розмежування (відео)