Іл-76 в Делі
5.ua

Екіпаж Іл-76 показав себе професійно і впорався з усіма складнощами – Міноборони

  Аеропорт Катманду мав значні проблеми для прийому літака Іл-76.

  Про це в ході брифінгу щодо евакуації громадян літаком Іл-76 Міноборони із Непалу заявив т.в.о. командувача Повітряних Сил ЗСУ Сергій Дроздов.

  "Проблеми посадки в Катманду були наступні. По-перше, з п'яти смуг функціонувала одна. По-друге, аеропорт поставив обмеження маси літаків на 100 тон. Наш літак важив 150 тон. Тому ми вирішили летіти зі зменшеною масою пального, щоб вистачило до дозаправки в Делі на зворотньому шляху. Проблемою також було і те, що в Катманду не можна було дозаправитися – там банально не було пального", - каже Дроздов.

  В.о. командувача зазначив високу професійність екіпажу, який саджав літак в Непалі і злітав "на руках", а також впорався з проблемою пробитої шини шасі.

  "Гума шини шасі була пошкоджена в Катманду, через ті умови, що там були… і потім просто не витримала при посадці. Екіпаж, незважаючи на ці складнощі, впорався з керуванням літака. Хочеться також сказати, що в Катманду в результаті стихійного лиха вийшли з ладу всі радіо- і навігаційні прибори, які допомагають саджати літаки, екіпаж теж все зробив самостійно", - каже Дроздов.

  Попередній матеріал
  Київському фунікулеру - 110 років
  Наступний матеріал
  Терористи зранку обстріляли селище Артема на Луганщині
  Теги:

  В Міноборони розповіли, що сталося з Іл-76 при евакуації з Непалу

  Евакуйовані з Непалу українці - вдома: Іл-76 приземлився в Борисполі

  Літак Іл-76 з евакуйованими українцями прибув у Київ

  ІЛ-76 з евакуйованими із Непалу українцями прибуде до Борисполя о 02:30