Програма Рандеву / 5 канал

Дивіться найвідвертіше інтерв’ю голови НБУ Валерії Гонтаревої – у "Рандеву" на "5 каналі"

Очільниця національного регулятора розповіла, скільки витрачає на місяць, коли востаннє плакала та багато іншого

Про черговий ефір проекту "Рандеву" на "5 каналі" розповіла його ведуча, Яніна Соколова. Свою співрозмовницю журналістка охарактеризувала так: "Вона не політик. Тому розклади "підкилимних коаліцій" її не надто цікавлять. Аби не заважали НБУ..."

Яніна Соколова зазначила: "Я знайома з Валерією Гонтаревою 5 років. Ще за часів ICU. Тому, зізнаюся, мені інколи смішно читати галасливі конвульсійні репліки тих, хто сумнівається у її фаховості. Але... Я так само як і ви маю кредитні зобов'язання, я – мати двох дітей, мій холодильник вже не такий наповнений, як раніше, і мене страшенно бісить, що їдучи за кордон, моя зарплата перетворюється у сміхотворну суму американських "зелених", або у ще більш жалюгідну суму євро... Якого дідька Ви мені розповідаєте про благополучне майбутнє, якщо жити я хочу зараз?"

Запис розмови став знаковим для проекту ще до свого виходу в ефір. Стільки запитань із ФБ ми ще не ставили жодному із гостей "Рандеву", а прес-служба НБУ, яка була присутня під час запису, назвала це інтерв'ю "найвідвертішим".

"Я би назвала його "справжнім". Саме тому я наполягаю, щоб Ви подивилися Рандеву з Гонтаревою, яке ми записали сьогодні", – підсумувала Яніна Соколова.

Тому не пропустіть: "5 канал", субота, 20:25 та 00:10, та неділя, 11:10 – "Рандеву" із Валерією Гонтаревою. Також у вказаний час програму можна подивитись на нашому сайті за цим посиланням.

Попередній матеріал
Яценюк передав Авакову матеріали на 42 закордонні компанії, причетні до бізнесу "сім'ї"
Наступний матеріал
Amnesty International створила віртуальний тур по зруйнованому сирійському місту
Теги:
Loading...

Марія Варфоломеєва: У бойовиків цілком хороший рівень зарплати – особливо на тлі відсутності зарплат

Терезія Яценюк: У нас є традиція – ми повинні зустрітися ввечері чи вночі і поговорити

Олександр Квіташвілі: Два роки - це оптимальне "життя міністра", потім треба приводити нову команду