5 канал

Дивіться на "5 каналі" другу серію документального циклу "Любомир. Бути людиною"

Сьогодні, 24 січня, о 20:10 в ефірі "5 каналу" вийде друга серія документального фільму "Любомир. Бути людиною", присвяченого великій людині – архієпископу-емериту УГКЦ Блаженнішому Любомиру.

У шести серіях фільму розповідається про життя єпископа Української греко-католицької церкви Любомира Гузара, який пережив Другу світову війну, емігрував за кордон та повернувся в Україну, щоб служити своїй Батьківщині.

"Любомир. Бути людиною" – це велика розповідь, в якій крізь спогади Блаженнішого Любомира про батьків, дитинство та юнацькі роки, його роздуми про людські цінності та ідеали, показана ціла епоха та розказана історія Української греко-католицької церкви, яка тривалий час перебувала у вигнанні. 

За словами продюсера фільму Павла Казанцева, стрічка максимально наближена до біографічної. У фільмі вдало поєднані монологи Блаженнішого та розповіді його сучасників про те, як змінювалося їхнє життя після зустрічі з Любомиром.

Фільм містить унікальні кадри кінохроніки Львова 40-х років ХХ століття, подій Другої світової війни та учасників загону "Червона калина" - найбільшої та найчисельнішої пластівської організації.

"Я згодився на цей фільм задля того, щоб для майбутніх молодих людей зробити запис, як виглядало наше життя, коли ми були молодими", - так пояснив Блаженніший мету стрічки.

Дивіться щонеділі, з 17 січня, о 20:10 на "5 каналі" документальний фільм "Любомир. Бути людиною". 

Стежте за анонсами на сторінках "5 каналу" у Facebook та Twitter.

Попередній матеріал
На Донеччині чоловік на очах у дітей жбурув у жінку гранату
Наступний матеріал
Штайнмаєр вважає, що до сирійських переговорів слід долучити ісламістів