Суддівський молоток
Суддівський молоток flickr.com/joegratz

Дитячий оздоровчий табір на узбережжі Чорного моря повернули у державну власність

  Вищий господарський суд України повернув у державну власність дитячий табір в Одеській області.

  Як повідомляє прокуратура Одеської області, суд скасував попередні необґрунтовані судові рішення у справі про незаконне володіння приватного підприємства майновим комплексом дитячого оздоровчого табору "Сонячний" загальною площею понад 5000 кв м, розташованого на земельній ділянці площею 2 га в смт Сергіївка Одеської області. У 2006 році Сергіївською селищною радою було прийнято рішення про реалізацію майна дитячого оздоровчого табору приватному підприємству за 225 тис грн.

  Прокуратурою було встановлено грубі порушення вимог чинного законодавства. У зв'язку з тим, що приватне підприємство відмовилось повертати дитячий табір, прокуратура звернулась до господарського суду з позовом про витребування вказаного майна. Однак судами першої та апеляційної інстанцій у задоволенні позовних вимог відмовлено. У серпні цього року постановою Вищого господарського суду України  скасовано рішення судів попередніх інстанцій і ухвалено нове, яким задоволено позов прокуратури про витребування цілісного майнового комплексу дитячого оздоровчого табору "Сонячний" на користь держави.

  Нагадаємо, у Житомирській області прокуратура оскаржує незаконне зменшення земельних ділянок вартістю майже 18 млн грн. У травні 2015 року кілька посадовців незаконно прийняли рішення про зменшення площ земельних ділянок лісового фонду спеціалізованих комунальних лісогосподарських підприємств області на 133 га на користь передачі приватним компаніям.

  Попередній матеріал
  Створено штаб із ліквідації наслідків обстрілів Сартани – волонтер
  Наступний матеріал
  Терористи мають організовану структуру, що координується з "армійських корпусів" – Галушко
  Теги:
  Loading...