апарати штучної вентиляції 5.ua

Дитяча лікарня у Дніпропетропетровську отримала найсучасніші апарати штучної вентиляції легенів

Новітні шведські апарати призначенні передусім для порятунку новонароджених, у яких виникають проблеми з диханням

Дніпропетровська обласна дитяча лікарня отримала два найсучасніші апарати штучної вентиляції легенів. Прилади шведського виробництва придбали бюджетним коштом.

Обладнання вже працює в реанімації для новонароджених, компенсуючи пацієнтам вагою близько кілограма дихальну недостатність. Медики кажуть: термін перебування на штучній вентиляції малюків тепер скоротиться на 2-3 доби. Лише в цій лікарні такої допомоги щороку потребують понад двісті новонароджених.

Завідувач віддаленням анестезіології та інтенсивної терапії Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Денис Сурков пояснив переваги нового апарату так: "Дитина спить – апарат за нього дихає, якщо дитина буде прокидатися, захоче дихати з іншою частотою, з іншими інтервалами, з іншою величиною вдиху – він буде дихати саме так, як ця дитина хоче. Через це ми не витрачаємо лікарські препарати для медикаментозного сну, через це ми уникаємо ускладнень при штучній вентиляції легенів".

У свою чергу, директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Наталя Будяк пообіцяла: цього року планується закупівля обладнання в область більш ніж на 150 мільйонів гривень, тому "буде ще багато новинок".

Попередній матеріал
Нардеп від БПП: Можуть з'явитися нові кандидати на посаду прем'єра, окрім Яресько і Гройсмана
Наступний матеріал
Нардеп: Не варто розгойдувати човен, який в принципі пропускає воду
Теги:
Loading...

Російський банк хоче виселити Дніпропетровський військовий госпіталь

Вибух під Мар'їнкою: найважчих поранених гелікоптером доправили до Дніпропетровська

Дніпропетровщина зібрала допомогу для бійців АТО та дітей з прифронтової зони