court.gov.ua

Двох офіцерів 53-ї бригади засудили до арешту за неналежну організацію побутових умов на полігоні "Широкий лан"

  На розгляді в суді ще 8 протоколів про адміністративні правопорушення

  Двох офіцерів 53-ї бригади засудили до 5 діб арешту на гауптвахті за неналежну організацію побутових умов на полігоні "Широкий лан". Таке рішення 24 лютого ухвалив Миколаївський районний суд, повідомляють у прес-службі військової прокуратури Південного регіону України.

  "Миколаївський районний суд Миколаївської області після розгляду матеріалів по суті визнав винними у недбалому ставленні до служби начальника штабу – першого заступника командира батальйону 53-ї омбр і заступника командира цього ж батальйону з тилу та призначив їм покарання у виді арешту терміном 5 діб з утриманням на гауптвахті", – мовиться в повідомленні.

  У прес-службі додали, що на розгляді в суді ще 8 протоколів про адміністративні правопорушення. Підозрюють від заступника комбата до заступника керівника оперативного командування "Схід". Їм закидають недбалість у військовій службі. Особовий склад бригади, прибувши на полігон, не мав їжі, води, де спати, як помитися. Через відсутність елементарних умов проживання на полігоні 9 лютого обурені солдати вирушили пішки до Миколаєва у військову прокуратуру. Командири підрозділу заявляли, що сталася помилка: не спрацювала логістика.  

  Попередній матеріал
  У Маріуполі на залізничному вокзалі виявили чотири гранати
  Наступний матеріал
  Поплічник терористів "ДНР" отримав 12 років за ґратами
  Теги:
  Loading...

  Муженко поспілкувався із солдатами-протестувальниками 53-ї бригади

  Військових 53-ї бригади, які пішли до Миколаєва, не звинувачують у порушенні статуту ЗСУ - прес-офіцер Генштабу

  Завтра Муженко буде на полігоні "Широкий Лан", де перебуває 53-я окрема механізована бригада - прес-офіцер Генштабу

  На Миколаївщині протестують бійці 53-ї механізованої бригади