Матіос 5.ua

Двох керівників фіскальної служби Чернівців затримано на хабарі у 65 тис. грн - Матіос

  Слідча група військової прокуратури Західного регіону за матеріалами спецслужби та спільно зі співробітниками "К" Чернівецького Управління СБУ затримали двох керівників фіскальної служби у Чернівцях.

  Про це повідомляє головний військовий прокурор - заступник Генерального прокурора Анатолій Матіос на своїй сторінці у Facebook.

  "Сума "хабара" - 65 тис. грн. Сума "хабара" на вимогу фіскальних чиновників була перерахована заявником на визначений ними рахунок іншого суб'єкта підприємницької діяльності", - йдеться у повідомленні.

  Він зазначив, що "в рамках контролю за вчиненням злочину за ч. 3 ст. 368 КК України, задокументовано факт вимагання та одержання начальником управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у м. Чернівцях ГУ ДФС в Чернівецькій області та начальником відділу податкового контролю фізичних осіб указаного управління від приватного підприємця неправомірної вигоди у розмірі 65 тис. грн. за накладення мінімального штрафу внаслідок порушення вимог податкового законодавства, виявлених під час проведення відповідної фіскальної перевірки".

  Наразі посадовців затримано. Проводяться обшуки у службових приміщеннях ДПІ та за місцем проживання підозрюваних.

  Нагадаємо, Служба безпеки України піймала на хабарі полковника поліції.

  Попередній матеріал
  Ігор Білоус: Після трьох збиткових років, Одеський припортовий приніс 205 млн чистого прибутку
  Наступний матеріал
  Конкурсна комісія назвала імена трьох кандидатів на посаду першого заступника керівника антикорупційної прокуратури