antivakcina.org

Двоє дітей із Закарпаття, які захворіли на поліомієліт, "відновилися" - МОЗ

  Таким небезпечним вірус поліомієліту став через те, що протягом кількох минулих років рівень вакцинації в Україні був низьким, а на середину 2015 року став найнижчим у світі - 14,5%

  Закарпатські діти, які минулого року були паралізовані через вакцино-споріднений вірус поліомієліту, нині "відновилися після захворювання", повідомляє "BBC Україна" з посиланням на МОЗ.

  Восени минулого року було офіційно підтверджено, що двоє закарпатських дітей віком 10 місяців і чотири роки були заражені вакцино-спорідненим поліовірусом, який викликав у них в'ялий параліч. Ці двоє дітей, як і багато інших в Україні на той час, не пройшли вакцинацію від цієї хвороби. "На даний момент ці діти відновилися після захворювання", - йдеться в письмовій відповіді МОЗ на запит "ВВС Україна". "Таке буває, але дуже-дуже рідко. Тому дуже добре, що цим дітям пощастило і їхні рухові функції відновилися", - сказала з цього приводу медичний експерт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Катерина Булавінова. 

  Щоправда, у МОЗ не уточнили, чи йдеться про повне або ж часткове одужання. За словами медичного експерта з ЮНІСЕФ, цим дітям "дуже пощастило", оскільки вірус, яким вони заразилися, такий самий небезпечний, як і дикий поліомієліт. 

  У МОЗ також повідомили, що станом на 18 лютого за результатами третього туру вакцинації проти поліомієліту, який триватиме до кінця місяця, вже щеплено понад 66% дітей до 10 років за необхідних 95%. Серед регіонів, які відстають найбільше, - Київ і Київська область.

  Як повідомляв 5.ua, 15 січня 2016 року міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі заявив, що попри грип, третій раунд вакцинації від поліомієліту не переноситимуть.

  Попередній матеріал
  У Мінську вдруге відбувся мітинг підприємців
  Наступний матеріал
  Чільники МЗС Німеччини та Франції розкритикували вплив олігархів на державну владу в Україні
  Теги:
  Loading...

  У МОЗ повідомили, коли почнеться третій тур вакцинації проти поліомієліту

  70% дітей пройшли вакцинацію від поліомієліту - МОЗ

  МОЗ: щеплення від поліомієліту отримали більше мільйона дітей

  Цього тижня Україна отримає 4,4 млн доз вакцин проти поліомієліту - ЮНІСЕФ

  У МОЗ підтвердили спалах поліомієліту в Україні

  5 канал - трансляція наживо