ДТП у Костянтинівці: суд над військовослужбовцями перенесли

  Розгляд справи по суті стосовно загибелі восьмирічної дівчинки під колесами бойової машини десанту у Костянтинівці перенесли на 25 червня.

  Суд відклали через неявку одного зі свідків. Обвинуваченими у справі проходять двоє військовослужбовців - водій тягача Роман Карпинець та його безпосередній керівник Мар'ян Рак. Останній під час засідання заявив, що до аварії призвів несправний технічний стан бронемашини, яка була випущена 30 років тому.

  Сторона ж обвинувачення заявляє, що остаточних результатів експертизи технічного стану ще немає. Допитали лише свідків та вивчили обставини ДТП.

  "Ми самі хочемо дізнатися, що було поламане, розширеної експертизи транспортного засобу не було. Наші адвокати будуть клопотати про повторну експертизу, аби встановити, в чому поломка, що призвела до ДТП", - заявив обвинувачуваний військовослужбовець Мар'ян Рак.

  16 березня в Костянтинівці Донецької області військовослужбовець на бойовій машині скоїв наїзд на перехожих. Унаслідок травмовані жінка й немовля, а восьмирічна племінниця жінки загинула від завданих травм.

  Попередній матеріал
  У Донецькій області працівники ДАІ затримали двох бійців, які незаконно перевозили зброю
  Наступний матеріал
  Україна розглядається Євросоюзом як країна підвищених міграційних ризиків – Сушко