ДСНС: найбільше переселенців мешкають на Луганщині

  За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, найбільше внутрішньо переміщених осіб мешкають на Луганщині.

  Там зареєстровані майже 200 тисяч переселенців. Найменше обирають Тернопільську, Чернівецьку, Закарпатську та Волинську області. Водночас, за даними управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, чимраз більше українців шукають притулку за кордоном.

  "Станом на сьогоднішній день найбільше внутрішньо переміщених осіб перебувають у Луганській області - 190 тисяч, Харківській - 174 тисячі, Донецькій - 109 тисяч. Найменша кількість розселені в Тернопільській, Чернівецькій, Івано-Франківсьій областях. Там близько трьох тисяч", - повідомив Олег Мельчуцький, перший заступник Голови ДСНС України.

  "За останніми показниками, які ми отримали, найбільша кількість українців чекають притулку у РФ. На минулий тиждень ця цифра становила 341 тисячу 600 осіб. Так само великі цифри у Білорусі. Більше тисячі українців звернулися за притулком, а ще 80 тисяч намагаються оформити своє проживання легальними способами. Також велика кількість шкачів притулку є в Польщі - близько 3, 5 тисяч", - заявила Ніна Сорокопуд, радник з питань громадської інформації Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні.

  Попередній матеріал
  В державному апараті Росії 30% адекватних людей, які готуються до краху режиму Путіна - експерт
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: у Попасній обстріли бойовиків зруйнували відбудовані минулого тижня будинки