ДСНС доправила на схід України 2,5 тис. тонн гумдопомоги

  Державна служба з надзвичайних ситуацій України на сьогодні доправила жителям Донбасу більш як 2,5 тис. тонн гуманітарних вантажів. 

  Про це на брифінгу повідомила керівник прес-служби ДСНС Наталія Бистра.

  Зокрема, з її слів, з кожним днем питання організації доставки гуманітарної допомоги для забезпечення потреб населення, що постраждало від дій терористів, стає дедалі актуальнішим.

  "На цей час до міст та селищ на сході нашої держави рятувальниками Державної служби з надзвичайних ситуацій вже доправлено більше 2,5 тис тонн гуманітарної допомоги", - зазначила вона.

  За словами представника ДСНС, до цієї допомоги відносяться продукти харчування: хліб, крупи, цукор, м'ясні та рибні консерви, овочі та фрукти, кондитерські вироби, чай, питна вода, згущене молоко; а також будівельні матеріали, скло, поліетиленова плівка, шифер, дерев'яні дошки, бітум, медикаменти, дитячий та дорослий одяг, засоби обігріву та гігієнічні набори.

  "Загалом до Донецької та Луганської областей було направлено понад 1,650 тонн продуктів харчування та товарів першої необхідності", - відзначила вона.

  Попередній матеріал
  Британія відправляє до України військових інструкторів
  Наступний матеріал
  Moody's знизило рейтинги Москви, Петербурга і ще 11-ти регіонів РФ до "сміттєвого"

  Жителі Прикарпаття передали бійцям АТО допомогу на 200 тис. грн

  Британія дасть ще 15 мільйонів фунтів на гуманітарну допомогу Україні

  Кабмін в шість разів хоче збільшити допомогу переселенцям

  ООН в півтора рази збільшує гуманітарну допомогу Україні