аеропорт "бориспіль"
dpsu.gov.ua

ДПСУ спростила прикордонний контроль для українців у чотирьох аеропортах

    Спрощена процедура діятиме в аеропортах "Бориспіль", "Київ" ("Жуляни"), "Харків", "Львів" та "Одеса"

    Державна прикордонна служба України спростила процедуру проходження українцями прикордонного контролю в чотирьох аеропортах. Протягом кількох місяців спрощену систему випробовували в аеропорту "Бориспіль". У ДПСУ звітують, що вона виправдала себе, створивши комфортніші умови для пасажирів, і отримала схвальні відгуки.

    З 4 березня спрощену процедуру запроваджують і в інших міжнародних пунктах пропуску для повітряного сполучення, а саме: "Київ" ("Жуляни"), "Харків", "Львів" та "Одеса". У ДПСУ зазначають, що нова система прикордонного контролю громадян України дозволяє пройти оформлення протягом 3-5 секунд.

    "Такий результат досягається завдяки завчасно отриманій інформацію про українців, які повертаються в Україну. За час польоту інформація проходить обробку, тому вже під час перевірки документів прикордонникам залишається лише звірити фото у паспорті з особою пред'явника", - мовиться в повідомленні.

    Як повідомляв 5.ua, 16 лютого аеропорт Житомира вперше прийняв авіалайнер Airbus. Це другий літак, який здійснив посадку в житомирському аеропорту після його відновлення.

     

    Попередній матеріал
    Україна і Японія ратифікували кредитну угоду на 300 млн грн
    Наступний матеріал
    Канада розпродала весь свій золотий резерв