karpathir.com

ДПСУ підтвердила заїзд до України колони бойової техніки США

Прикордонна служба підтвердила заїзд до України військової техніки з Угорщини, про що раніше повідомили низка місцевих ЗМІ.

Колона військової техніки на українсько-угорському кордоні, фотографії якої опублікувало угорське видання "Карпатський вісник" (Karpathir), належить військовим підрозділам, які беруть участь в україно-американських навчаннях на Яворівському полігоні у Львівській області. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на коментар прес-секретаря Державної прикордонної служби Олега Слободяна.

"Ця техніка належить тим підрозділам, які беруть участь у навчаннях на Яворівському полігоні. Після закінчення навчань техніка полишить територію України", - заявив він. Офіцер також уточнив, що техніка належить військовикам СполучениХ Штатів Америки, які й проводять спільні навчання з Нацгвардією України.

Раніше угорські ЗМІ опублікували фотографії великої колони військової техніки в угорському прикордонному пункті "Захонь". Знімки були зроблені 9 червня.

За офіційними даними, 20 квітня на Яворівському полігоні у Львівській області почалися українсько-американські командно-штабні навчання Fearless Guardian ("Безстрашний захисник-2015"). Півроку американські військові будуть тренувати бійців української Національної гвардії та представників військових навчальних центрів Збройних сил України.

Попередній матеріал
Рішення міжнародних інституції допоможуть повернути Крим Україні – нардеп
Наступний матеріал
Майже 500 столичних дворів планують облаштувати цьогоріч
Теги:
Loading...