vlada.io

ДонНУ хоче евакуювати до Вінниці барельєф Стуса, який бойовики зірвали з будівлі університету

  Донецький національний університет обурений фактом демонтажу барельєфа Василя Стуса на будівлі філологічного факультету в Донецьку.

  "На нашу думку, це — акт вандалізму, який свідчить про низький рівень культури, антиукраїнську позицію та неповажливе ставлення до випускників вишу керівництва псевдоуніверситету та тих, хто сприяв цій акції. Ставлення до особистості Василя Стуса може бути різним, але беззаперечним є той факт, що його доля тісно пов’язана з Донецьким національним університетом і філологічним факультетом. Знищення історії ДонНУ вказує на неможливість асоціації спільноти, яка перебуває в стінах університету за донецькою адресою, зі славним ім’ям Донецького національного університету", - йдеться у заяві, яка розміщена на сайті ДонНУ.

  Керівництво ДонНУ та університетська громада, як зазначається у заяві, докладе усіх зусиль, щоб евакуювати барельєф Василя Стуса до Вінниці.

  Нагадаємо, сьогодні вранці, 5 травня,  бойовики демонтували барельєф українського поета і письменника Василя Стуса з фасаду корпусу філологічного факультету Донецького національного університету.

  Попередній матеріал
  Бразильські прокурори відкрили справу проти колишнього президента Лули
  Наступний матеріал
  Російські бойовики витискають місцеве населення на контрольовану Україною територію
  Теги:

  Терористи зірвали з фасаду донецького вишу меморіальну дошку поета Стуса

  Премію В.Стуса вручили зіркам Євромайдану [відео]

  У Донецьку влаштували виставку на честь Василя Стуса [відео]

  Музей Стуса в Горлівці може зникнути через байдужість чиновників [відео]