Facebook / Автомайдан

До Одеси приїхали близько 200 "автомайданівців"

  До Одеси з'їхалися близько 200 представників "Автомайдану", які протестують проти затримання активістів.

  Таке повідомлення з'явилося у Facebook на сторінці спільноти "Автомайдан". Як зазначається, близько 200 представників "Автомайдану" з усієї України, а також представники інших громадських організацій приїхали до Одеси на спільний автопробіг. Вони виступають проти затримань громадських активістів, які сталися напередодні.

  Першою зупинкою протестувальників став Приморський районний суд Одеси. Будівлю оточили кордоном міліції. Демонстранти вимагали зустрічі з головою суду.

  Після суду активісти приїхали до так званого "замку Гаррі Поттера", відомого як літня резиденція Сергія Ківалова. Голова "громадської безпеки" Марк Гордієнко повідомив, що цього разу вони попередили політика про свій візит.

   

  Як повідомляв 5.ua, 8 вересня 2015 року в Одесі правоохоронці затримали лідерів "Правого сектора" та "Автомайдану". Голові одеського "Автомайдану" інкримінували хуліганство й погрозу або насильство щодо співробітника правоохоронних органів, а лідеру одеського "ПС" і куратору Комінтернівського "ПС" оголосили підозру у скоєнні нападу на депутата і його викрадення. Того ж дня в Одесі під судом виникли заворушення через затриманих.

  Попередній матеріал
  У Варшаві 35 країн домовилися боротися з російською пропагандою
  Наступний матеріал
  У Кіровограді попрощалися з капітаном, який захищав Донецький аеропорт