5 канал

До міжнародних навчань рятувальників залучено 1100 співробітників з 34 країн світу - Порошенко

  Сьогодні, 21 вересня, Президент України Петро Порошенко разом з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом відкрили у Львівській області міжнародні навчання "Україна-2015" з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру в рамках програми "Партнерство заради миру".

  Як повідомив Порошенко під час виступу на церемонії відкриття навчань "Україна-2015", до навчань залучено 1100 співробітників із 34 країн світу.

  "Вражаючими є масштаби навчання – до них залучено 1100 рятувальників із 34 країн світу. Тематика рятувальних операцій включає широкий комплекс заходів: це є розвідка зони надзвичайної ситуації, проведення різних видів рятувальних робіт, повний обсяг медичної допомоги від евакуації до надання спеціалізованої допомоги. Також буде протестовано надання медичної допомоги з використанням системи телемедицини, ліквідації аварій на хімічно небезпечних об'єктах, гасіння складних пожеж", - розповів глава держави. 

  Також Президент наголосив, що вперше значна частина рятувальних операцій буде проведена у нічний час. На думку глави держави, "це (проведення навчань - 5.ua) є ще одним свідченням посиленого партнерства, особливого партнерства, яке Україна має з організацією Північноатлантичного договору". 

  Як повідомляв 5.ua, на запрошення Президента України очільник Альянсу Йенс Столтенберг візьме участь у тематичному засіданні РНБО з питань реформування сектору безпеки і оборони України.

  Попередній матеріал
  У Чехії стався вибух на заводі з виробництва зброї - є загиблий
  Наступний матеріал
  Прем'єр-міністр Ізраїлю обговорив з Путіним ситуацію в Сирії
  Теги:
  Loading...